Мені потрібно знайти цитати до образу Енея! (Енеїда) Допоможіть!Можна на русском!!

Мені потрібно знайти цитати до образу Енея! (Енеїда) Допоможіть! Можна на русском!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Еней був парубок моторний                *          Еней був тяжко не по серцю І хлопець хоть куди козак,                *           Юноні- все її гнівив Удавсь на всеє зле проворний,         * завзятіший  од всіх бурлак.              *******************************************************                                                                         В Трої народився.                                                                         І мамою Венеру звав.                                                                         Його покійний дядько                                                                         Паріс, Пріамове дитятко