Мені потрібно знайти цитати до образу Енея! (Енеїда) Допоможіть!Можна на русском!!
Мені потрібно знайти цитати до образу Енея! (Енеїда) Допоможіть!
Можна на русском!!
Ответ(ы) на вопрос:
Еней був парубок моторний * Еней був тяжко не по серцю І хлопець хоть куди козак, * Юноні- все її гнівив Удавсь на всеє зле проворний, * завзятіший од всіх бурлак. ******************************************************* В Трої народився. І мамою Венеру звав. Його покійний дядько Паріс, Пріамове дитятко