"менин тауелсиздикке косар улесим"Написать 5 предложений на эту тему.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Қазақ еліне тәуелсіздік онайлыкпен келген жок.Осы тауелсыздык у шин казак кыздарымен улдары Кан токты. Менин тауелсыздыкке косар улесим осы тауелсыздыкпен мактанып,сабагымды жаксы окып, улкендерды Тындау.Ата-Ананы курметтеп силау. Мыне менин тауелсиздикке улесим осындай.