Мәңгілік ел болып қала беру үшін еңбек етуді басты міндет деуге бола ма?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ия басты миндет егер барлыгы жалкауланып енбектенбесе мангилик ел бола алмаймыз. Және де экономикалық жагдайларгада карау кажет
Гость
мәңгілік ел болып қала беру үшін Қазақстаннын ата занын құрметтеп, экономикалық жағдайларын карастыра отырып, өзге елдермен карым қатынас орнату керек.ен алдымен казакстаннын болашағы жастардын колында