Ми згодні підтримувати контакти з любими організаціями. Картини виконані маслом або тушшю. Малоімущі мешканці міста дістають допомогу від доброчинних організацій. Об'єднаємося , не дивлячись на відмінність у політичних поглядах.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Ми згідні підтримувати контакти з будь-якими організаціями. 2.Картини виконані чи маслом чи тушшю. 3.Малозабезпечені мешканці міста отримують допомогу від доброчинних організацій. 4.Об*єднаймося,незважаючи на різні політичні погляди)