Міні проект на тему чому мігрують тварини швидше
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Чи знаєте ви, чому відбувається міграція тварин? 7 клас дізнається про це на уроках біології. І вже тоді, під час знайомства з таємницями біологічної науки, свідомість дітей починають привчати до розуміння повсякденного факту: мігрують люди, мігрують тварини. І якщо добре розібратися, причини у всіх однакові. Міграція тварин (лат. Migratio) - регулярне переміщення групи тварин зі зміною робоче середовище проживання за певним маршрутом. Найбільш поширені подібні явища у птахів (всі ми спостерігаємо восени міграції лелек, гусей, качок, шпаків і інших пернатих) і риб. Переміщення звірів вивчені менше. Пов`язано це з тим, що вони ведуть в основному потайний спосіб життя, простежити за ними часто буває неможливо. Міграції мають яскраво виражений адаптивний характер, ця особливість представників тваринного світу спостерігається у самих різних видів і виникла в процесі еволюції.
Сезонні міграції характерні більше для птахів, мешканців помірних широт. Також вони притаманні деяким ссавцям: змінюють місце проживання антилопи гну, північні олені, деякі різновиди кажанів, риби (осетер, європейський вугор), плазуни (морська черепаха), ракоподібні (лангуст), комахи (метелик-монарх).Причини і приклади міграції Ми вже поговорили про те, з чим пов`язане таке явище, як міграція тварин. Приклади на конкретних представників розглянемо далі. Почнемо знайомство з риб, так як за все два їх види схильні до переміщень. До них відносяться лосось і європейський вугор. Існують і інші нечисленні види тварин, які вчиняють міграції, але про них поговоримо пізніше. Так чому ж мігрують риби? Що служить тому причиною?