Мини-сочинение на тему "Золотая осень" на башкирском языке

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Тәбиғәткә көҙ. Ҡояш кулын йылыта, икенселәре тағы ла тиерлек буйынса, йәшлек, стремя бирергә һуңғы нравственное йылы. Был голубом һәм аяҙ күктә тағы юҡ тиерлек тус. Генә ел булды, артыҡ һалҡын һәм шунда уҡ уның тураһында иҫкәртеп торған күреп, тиҙ генә урамда сентябрь айы. Араһында яркой йәшел тәмләткестәр замена беренсе предвестники көҙ: һары һәм ҡыҙыл листья. Бер аҙҙан улар упаду менән ағас һәм покою үҙе, барыһы да юлдар һәм дорожки
Гость
urrezko udazkenean beti chudestnaya urrea da, ederra, cool. udazkenean warmly janzteko dugu egunero hotzagoa delako. Gold Omen precedido elurrak neguan. Udazken denbora chedestnaya batzuetan chudestneyshey honetaz gozatzeko !!!