Міні твір 5-7 речень на тему весна або природа але щоб у кожному був хоч 1 прислівник допоможіть будь ласка даю 50 балів

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ось прийшла весна.Дихається легко,свіжий вітер і сонечко знову радує своєю посмішкою.Я їм посміхаюся у відповідь,тому що мені подобається ця пора року!Природа оживає в готується до нових подвигіа.Річки наповнюються снігами,що тануть ,ліси оживають,прокидаються звірі та птахи повертаються до своїх гнізд.Навесні все стає таким казковим та незвичайним .Я встаю рано-вранці та йду гуляти на вулицю,тому що весна дає своє тепло й хоче,щоб воно весел
Гость
Радіє все навколо. Співають пташки, весело посміхаються люди. Адже нарешті прийшла весна! Небо яскраво блищить. На вулиці свіжо та сонячно. швидко тануть сніг та крига. На мокрій землі яскраво розквітають тендітні проліски.