Міні твір на тему мої роздуми над твором говорюща риба Емма Андієвська

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Нещодавно я прочитала казку-притчу Е. Андієвської "Говорюща Риба". У цій казці розповідається про рибку, яка вміла говорила, але пізніше її "родичі"- риби вигнали на сушу. Одного разу рибалив рибалка і вона познайомилась з ним. Він хотів познайомити свою сім'ю із рибкою. Але його жінка поьачила цю рибу і подумала шо її чоловік загубив рибу. І зжарила її. Він повернувся додому і дізнався що вона пожарила його товариша. Я зробила такий висновок: Не має різниці яку зовнішність має твій товариш а яке ставлення має він до тебе. Все..