Міні твір вулиця по якій я йду до школиОчень надо заранее спасибо

Міні твір вулиця по якій я йду до школи Очень надо заранее спасибо
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Вулиця по якій я йду ні чим не відрізняється від інших. Сіра, сніжна стежка веде мене до школи або магазину. На моїй вулиці живуть дуже багато яскравих людей, які мене підтримають кожен день. Я дружу із своїми сусідами. Моя вулиця - найкраща у світі, і це безперечно!!!
Гость
Вулиця по якій я йду ні чим не відрізняється від інших. Сіра, сніжна стежка веде мене до школи або магазину. На моїй вулиці живуть дуже багато яскравих людей, які мене підтримають кожен день. Я дружу із своїми сусідами. Моя вулиця - найкраща у світі, і я дуже йийи люблю