Міністерство оборони україни внесло у верховну раду в порядку законодавчої ініціативи проект змін і доповнень до закону України "Про Збройні Сили України". Після обговорень проекту комісією з питань оборони та націрнальної безп...

Міністерство оборони україни внесло у верховну раду в порядку законодавчої ініціативи проект змін і доповнень до закону України "Про Збройні Сили України". Після обговорень проекту комісією з питань оборони та націрнальної безпеки Верховна Рада 15 вересня схвалила законпроект. Кабінет Міністрів 16 вересня прийняв постанову про порядок введення закону в дію. Відповідно до цієї постанови закон був введений у дію з першого листопада, а 2 жовтня вперше опублікований. ЗНАЙТИ ПОМИЛКИ
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Законопроект не був підписаний президентом