Місто Ла-Пас, яке вважають неофіційною столицею Болівії, розташоване на висоті 4500 м над рівнем моря. Це «найвища столиця» на земній кулі Нормальн...

Місто Ла-Пас, яке вважають неофіційною столицею Болівії, розташоване на висоті 4500 м над рівнем моря. Це «найвища столиця» на земній кулі Нормальн...місто Ла-Пас, яке вважають неофіційною столицею Болівії, розташоване на висоті 4500 м над рівнем моря. Це «найвища столиця» на земній кулі Нормальний атмосферний тиск на цій висоті дорівнюе 430 мм рт. ст. Подайте зазначений тиск у кілопаскалях.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дано: (ро ртути)=13600кг/м³; hрт.=0,43м; р - ? р=(ро)gh=13600*10*0,43Н/м²=58480Па=58,48кПа.