Між частинами складносурядного речення не потрібно ставити коми в рядку ( розділові знаки пропущено) а) Пройшла гроза і ніч промчала. б) Чи то настане нічка темна чи то веселий день шумить. в) Тільки невсипуще море бухає десь з...
Між частинами складносурядного речення не потрібно ставити коми в рядку ( розділові знаки пропущено)
а) Пройшла гроза і ніч промчала.
б) Чи то настане нічка темна чи то веселий день шумить.
в) Тільки невсипуще море бухає десь здалеку та зорі тремтять в нічній прохолоді.
г) На хвилину раптом стихли голоси і спинилися тіні.
д) Мабуть батько ще дужче посивів і мати ще дужче зігнулася.
( Правильних варіантів відповідей може бути кілька)
Ответ(ы) на вопрос:
знаю точно что г .........