Між частинами складносурядного речення НЕ ТРЕБА ставити коми в рядку (розділові знаки пропущені) А. За обрієм воркують дні осінні і я ще встигну приголубить їх. Б. Полоще чайка в сонці крила і загубився берег вдалині. В. Літа м...

Між частинами складносурядного речення НЕ ТРЕБА ставити коми в рядку (розділові знаки пропущені) А. За обрієм воркують дні осінні і я ще встигну приголубить їх. Б. Полоще чайка в сонці крила і загубився берег вдалині. В. Літа минають за літами і знов дитинство повертає тобі одна хвилина біля мами Г. Уночі спадали хмари куряви і затихав Путивль.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Г.потому что Уночi относится и к первой части предложения и ко второй