Між частинами складносурядного речення НЕ ТРЕБА ставити коми в рядку (розділові знаки пропущені): А)Уже потемніли степи і сутінки стали густими. Б) Пашать нагріті сонцем спориші і жайвори купаються в блакиті. В) Заходить до ха...

Між частинами складносурядного речення НЕ ТРЕБА ставити коми в рядку (розділові знаки пропущені): А)Уже потемніли степи і сутінки стали густими. Б) Пашать нагріті сонцем спориші і жайвори купаються в блакиті. В) Заходить до хати зоря-зоряниця і гомін стихає кругом. Г) Весна пролетіла світом і літо спішить услід.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
А)Уже потемніли степи і сутінки стали густими