Мөлшер үстеулерін қолданып, жаңылтпаш немесе жұмбақ құрап беріңіздерші

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Устеуи бар жумабактар: Тунде алассан егерде, Компасын бар тобенде (Ай) Биик Ала багана Жайылып жур далада (Керик) Онер туындылары: Мукагали Макатаевтин "Есине мени алгайсын","еске алу" олендери Макал: Аксак кой тустен кейын манырайды Ауылга айтсан - асар Коршиге айтсан - косар Жанылтпаштар: Абжыландай арбамасаншы Абдырамай тал жинасаншы