Мне нужен стих про украинский язык (на украинском)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
РІДНА МОВА По-своєму кожна Пташина співає, По-своєму кожен Народ розмовляє. У мене й народу мого Українська є мова чудова, Своя, материнська. По світу її, Як святиню, нестиму Допоки живу, В чистоті берегтиму, З Любов’ю сердечною, Вірністю сина. Ця мова для мене, Як мати, єдина. С. Жупанин
Гость
НАЙДЗВІНКІШЕ СЛОВО Наче з поля чи з лугівки, У розповні літа Чую голос перепілки З чебреців чи жита. То говорить поле хлібне, Луг, трава щовкова… Найдзвінкіше слово рідне, Найрідніша мова