Мне нужно сочинение на тему "My Holiday" на английском желательно

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Holidays it is my favourite time of the year. I like it because on holidays you have much free time. I have holidays in the all times of the year. I come to village and visit my grandmother in holidays usually. Also I and my family drive to another countries in summer holidays.