Мне очень нужна ваша помощь! Пожалуйста помогите! мне надо причини і наслідки селянської реформи в Наддніпрянській Україні в 1861 р.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Причини: Відміна кріпацтва у Російській імперії за наказом Олександра 2 Наслідки: Реформа у Надніпрянській Україні була особливою тому, що у частині цього регіону умови реформи були покращені у зв язку з польським повстанням(спочатку цар спирався на польську шляхту, але як виявилось вона не надійна і було вирішено покращити становище українських селян): а) Збільшено селянські наділи б) Відрізки зменшились, селянам передавались додаткові землі в) зменшено викуп г) скасовано "тимчасово забов'язаний стан"