Мне просто лень делать Короче, мальчик Миша задавал девочке Кате вопросы, вот её ответ: i go to school the morning. i usually have five lessons. i have lunch to school. we wear a uniform to school: a dark blue skirt, blue jacke...

Мне просто лень делать Короче, мальчик Миша задавал девочке Кате вопросы, вот её ответ: i go to school the morning. i usually have five lessons. i have lunch to school. we wear a uniform to school: a dark blue skirt, blue jacket and white blouse. every week our teacher sends a report with marks to my parents. my favourite subject is english. i also like ICT and history. Какие вопросы он ей задавал? 5 вопросов можно и на русском
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Когда ты идешь в школу? 2. Сколько у тебя обычно уроков? 3. У тебя есть обед в школе? 4. Какая в вашей школе форма? 5. Какой твой любимый предмет?