Мне задали написать правила поведения в зоопарке с must и mustn't помогите пожалуйста.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. You mustn't feed the animals. 2. You mustn't drop litter. 3. You mustn't shout in the zoo. 4. You must by quiet. 5. You must follow the rules.
Гость
You have to be calm in the zoo You must be careful You mustnt feed the animals You mustnt to crawl into the cages to the animals