МНОГО БАЛЛОВ!!! План Янка Купала " Магила льва". На белорусском!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)" Збираць пачнем зярно к зярняци" 2)Сялиба Машэки 3)Прычына-дзяучына 4)Разам з Наталькай 5)Каханне - лёгкая прынада 6)Найпрыгажейшая беларуская дзяучына 7)Машэка пагнау плыты 8)Натальки не засталося и следу 9)Багаты самазброд 10)Баярын и Наталька 11)Здрадництва 12)Расла поста 13)У скуру воучую адзеуся 14) Разбойник з булавой 15)Сустрэча з любимай 16)Наталька у бярлозе Машэки 17)Кроу за кроу 18)Разбойник згинуу 19)Манила Льва 20)Магида на шары есць памылки з у нескладовай и и рускай Сделай главным ответ!!!