Много баллов! Срочно!Сполучені посудини являють собою U-подібну трубку з постійно?

Много баллов! Срочно!Сполучені посудини являють собою U-подібну трубку з постійно?? і однаковою площею поперечного перерізу колін. В посудину налита ртуть. В праве коліно доливають воду, висота стовпчика якої 15 см. Знайдіть різницю між рівнями ртуті в правому та лівому колінах після доливання води.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Пусть p1-плотность ртути, p2- плотность воды. p1*g*h1=p1*g*h2=p2*g*h (h2-h1)*p1*g=p2*g*h h1-h2=p2*h/p1=1000*15/13600=1,1 см