Модификаторы выберите правильный модификатор закончите предложения. 1 Charlie Chapli

Модификаторы выберите правильный модификатор закончите предложения. 1 Charlie Chaplin films are really/very great. 2 Photography is really/absolutely interesting. 3 Collecting stamps is absolutely/a bit boring. 4 Chess is quite/absolutely difficult. 5 Yoga is very/a bit relaxing. 6 Take That are absolutely/very amazing. 7 The Sims is absolutely/very good. 8 My English pronunciation is a bit/absolutely perfect.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Really Really Absolutely Quite Very Very Very Absolutely