Мого друга звати ( ім'я друга). Ми дуже часто з ним ( нею ) проводимо час разом. Вона любить грати ( в якусь гру ) Вона ( він ) Веселий, дружній, розумний. Мені дуже легко із нею спілкуватись. Він ( вона) найкращий друг у світі.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мою подругу звати Ліза. Ми дуже часто з нею проводимо час разом. Вона любить грати в хованки та кава. Вона весела, дружня і розумна. Мені дуже легко із нею спілкуватись. Вона найкращий друг у світі.