МОЛЮ!!!!!!!!!!!сделаете разбор слов есік, жастар, спорт, киім по падежам на казахском языке МОЛЮ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
А.с есiк, жастар, спорт, киым I.с есыктын, жастардын, спорттын, киымнын Б.с есыкке, жастарга, спортка, киымге Т.с есыкты, жастырды, спортты, киымды Ж.с есыкте, жастарда, киымде, спортта, Ш.с есыктен, жастардан, спорттан, киымнен К.с есыкпен, жастармен, спортпен, киыммен
Гость
1.Атау септік есік,жастар,спорт,киім 2.Ілік с есіктің,жастардың,спорттың,киімнің 3.Барыс с есікке,жастарға,спортқа,киімге 4.Табыс  с есікті,жастарды,спортты,киімді 5.Жатыс с есікте,жастарда,спортта,киімде 6.Шыгыс с есіктен,жастардан,спорттан,киімнен 7 Кемектес с есікпен,жастармен,спортпен,киіммен