Мопед рухається рівномірно зі швидкість 15 км/год. Скільки часу триватиме подорож, якщо відстань між двома містами дорівнює 30 км?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дано:  [latex]\vartheta=15 \ \frac{_K_M}{\iota|} \\ S=30 \ _K_M[/latex] ─────────────────────────────────────────────────Найти:  [latex]t= \ ?[/latex] время путешествия ─────────────────────────────────────────────────Решение: Так как мопед движется прямолинейно равномерно он он пройдёт путь за:           [latex]t= \frac{S}{\vartheta}= \frac{30}{15} =2 \ (\iota|)=120 \ (_Mu_H) [/latex]