Морфологічний розбір дієприкметника "тулився"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Особлива форма дієслова. 2.Початкова форма(дієприкметник у називному відмінку чоловічого роду однини) 3.Активний чи пасивний. 4.Вид(доконаний, недоконаний) 5.Час(теперішний,минулий) 6.Число. 7.Рід (в однині) 8.Відмінок . 9.Синтаксична роль. ЗРАЗОК: Лагідно тулився до мами синочок. ТУЛИВСЯ - дієприкметник,поч.ф. тулився ,пасивний,доконаний вид,минулий час,однина,чоловічий рід,насивний відмінок,присудок,
Гость
тулився— дієприкметник.  Початкова форма -тулився.  Активний. Доконаний вид. Минулий час.  Чоловічий рід. однина.