Морська трава  - дуже корисний продукт харчування. У ній багато вітамінів. З морської трави можна готувати салати, варити суп. Люди, що живуть на узбережжях  і їдять дуже багато страв із цієї рослини, мають високий зріст і міцн...

Морська трава  - дуже корисний продукт харчування. У ній багато вітамінів. З морської трави можна готувати салати, варити суп. Люди, що живуть на узбережжях  і їдять дуже багато страв із цієї рослини, мають високий зріст і міцне здоров`я. Крім того, зі стебел морської трави навчилися виготовляти нитки й робити тканини, як із льону та бавовни. Морської трави в морі дуже багато. Росте вона швидко, і протягом року можна збирати по десять урожаїв.   Запишіть окремо голосні та приголосні звуки, з яких складаються виділені слова. Вимовте ці звуки. Скористуйтеся картою звуків, уміщеною на форзаці.   Зразок  Трава  гол. – [ а ] , пригол. –[ т ],  [ р  ],  [ в ]
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Де? і Які? виділені слова?