Моторниї човин плеве рікою от одного берега до другого. Відстань між, якими 30 км. Швидкість човна у стоячій воді 10 км.Визначити час за який човен подолає відстань , рухаючись за течією а потім проти неїсрочно.допоможіть
Моторниї човин плеве рікою от одного берега до другого. Відстань між, якими 30 км. Швидкість човна у стоячій воді 10 км.Визначити час за який човен подолає відстань , рухаючись за течією а потім проти неї
срочно.допоможіть
Ответ(ы) на вопрос:
яка швидкість течії?