Моторний човен проплив 24км за 2год а катер 90км за 3 год у кого швидкість більша й на скільки більша
Моторний човен проплив 24км за 2год а катер 90км за 3 год у кого швидкість більша й на скільки більша
Ответ(ы) на вопрос:
24:2=12 км/год швидкість моторного човна
90:3=30 км/год швидкість катера
30-12=18 км/год-на стільки швидкість катера більша за швидкість човна
=========================
Не нашли ответ?
Похожие вопросы