Мотоцикліст іде  з  Києва  до  Бороварів  зі  швидкістю  35км год.В дорозі  він  робить  2 зупинки  .Одну на  25 хв другу  на  45 хв . До Бороварів  мотоцикліст  прибув  о  13 год  20 хв .О  котрій  годині  він  виіхав  з  Києв...

Мотоцикліст іде  з  Києва  до  Бороварів  зі  швидкістю  35км год.В дорозі  він  робить  2 зупинки  .Одну на  25 хв другу  на  45 хв . До Бороварів  мотоцикліст  прибув  о  13 год  20 хв .О  котрій  годині  він  виіхав  з  Києва   якщо  відстань  від  Києва  до  Боварів  становить  70  км.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)  S = v * t;   t = S : v,   70 : 35 = 2 (часа) - время в пути без остановок (расчётное)2)  25 + 45 = 70 (мин) = 1 час 10 мин - ушло на две остановки3)  2 часа + 1 час 10 мин = 3 часа 10 минут - время в пути (фактическое)4)  13 часов 20 минут - 3 часа 10 минут = 10 часов 10 минут - выехал из Киева