Моя сімя твір роздум плізон хтото одзавісь

Гость
БЕЗ СІМЇ-НЕМА ЩАСТЯ НА ЗЕМЛІ-ТВЕРДИТЬ УКРАЇНСЬКЕ ПРИСЛІВЯ.МИ НЕ УЯВЛЯЄМО СВОГОЖИТТЯ БЕЗ РІДНИХ ЛЮДЕЙ,ЯКІ ЗАВЖДИ  ГОТОВІ НАС ЗІГРІТИ СОЇМ ТЕПЛОМ І ЛАСКОЮ,ЛЮБОВЮ ,БАЖАННЯМ ДОПОМОГТИ І РОЗРАДИТИ.МАТЕРИНА НІЖНА ТУРБОТА ,БАТЬКОВА ВИМОГЛИВІСТЬ,БАБУСИНА ДОБРОТА...ХІБА МОЖЕ БУТИ ЩАСЛИВОЮ ЛЮДИНА БЕЗ УСЬОГО ЦОГО?ЯКИХ БИ ЖИТТЕВИХ ПЕРИПЕТІИ НЕ ЗАЗНАВАЛА ЛЮДИНА,ЯКІБ ПЕРЕШКОДИ НЕ ДОЛАЛА,ЯК БИ НЕ СТРАЖДАЛА-ЗАВЖДИ ВОНА НАХОДИТЬ ПРИХИСТОК І РОЗРАДУ В СІМЇ,ДЕ ЇЇ ПІДТРИМУЮТЬ,ЖАЛІЮТЬ І РОЗУМІЮТЬ.