Мою подругу зовут Ксюша. Она очень аккуратная и хорошая. С ней интересно дружить. Она моя лучшая подруга. Помогите перевести

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Менын курбымнын аты Кcюша. Ол оте укыпты жане жаксы кыз . Омен дос болу кызык . Ол меным жан досым .
Гость
менин досынын аты Ксюша.Ол оте укыпты жане жаксы. Омен ойнаган кызыкты. Ол менин жан досым