Может кто-то делал?Помогите, плиизз Write your own letter of application for a job as a Happy Holidays host or hostess

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Hallo dear [name]. Now I want going on your job. I can make wonderful day, holiday. I need low salary on new job. I'm professional in this job. I graduated from the University. I agreed with all the rules. From {your name}.