Можете, будь ласка, допомогти.... Треба скласти висловлювання на тему "Чарівний дивосвіт мистецтва" (8-12 речень), використавши займенники, синоніми і паралелізм побудови речень. Дуже прошу допоможіть, люди!!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дивосвіт мистецтва дуже різноманітний. Все що навколо нас: природа, схід сонця, земля, спів птахів, люди-відображається у мистецтві, даючи нам змогу слухати, відчувати, насолоджуватись пейзажами, сміятись та плакати, зачитуватись поетичними рядками. Сила впливу творів мистецтва на людину дивовижна. Те, яким людина бачить світ, вона втілює в мистецтво Мистецтво — це все найпрекрасніше, що створено руками й розумом людини. Мистецтво-це, і картинні галереї повні унікальних полотен, що розкривають нам таємний сенс далекого минулого, пронесеного крізь століття, яке донині не втратило своєї актуальності, і візерунки майстерних рукодільниць, і ювелірно оброблені коштовні камені і метали, і світова література та багато іншого. Твори мистецтва впливають на наші емоції, примушують нас хвилюватися, радіти, сумувати, любити й ненавидіти... А все, що торкається нашої душі, не забувається, бо пам'ять серця-то найміцніша пам'ять. Україна з давніх-давен чарувала і дивувала вона приїжджих витворами мистецтва: різьбленням по дереву, куванням заліза, виготовленням скла та прикрас. Особливе місце серед інших видів мистецтва посідає вишивка. Хто хоча б раз у житті бачив українську сорочку-вишиванку, той на все життя закохався в неї. Саме тому людина не може існувати без мистецтва, як і мистецтво не може існувати без людини.