Можете написать как читается этот текст русскими буквами, не перевод а как читается?     1:Hi , Ann .I'm getting on the plane now .2:Can't wait to see you . I'm on my way to the airport .1:All right ! See you in a couple of hou...

Можете написать как читается этот текст русскими буквами, не перевод а как читается?     1:Hi , Ann .I'm getting on the plane now . 2:Can't wait to see you . I'm on my way to the airport . 1:All right ! See you in a couple of hours . 2:Are you  wearing warm clothes ? It's very cold here . 1: What ? 2: Yeah ! And it's really windy . I'm wearing my coat and scarf . 1:Really ? I'm wearing a short skirt and a blouse . It's hot here . 2:I'm only joking . It's a lovely , hot day today on Glasgow . 1:You're awful ! 2:No , I'm not . 1: Okay , I'm hanging up now . See you later .
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)хай энн. айм геттинг он зе плэйн нау 2) кант вэйт ту си ю. айм он май вэй ту зе эепорт. 1) ол райт! си ю ин а капл оф ауэс 2) а ю вэаринг ворм клоузес? итс вери колд хия 1) вот? 2) еах! энд итс рилли винди. айм вэаринг май коут анд скаф 1) рили? айм вэаринг а шорт скёт анд а блауз. итс хот хия 2) айм онли джокинг. итс э лавли хот дэй тудэй он гласгов 1) юрэ оуфул! 2) но айм нот 1) окэй айм хэнин ап нау. си ю лэйтэр
Гость
Хай энн, айм геттин он вэ плэн нау Кэнт вэйт то си ю.айм он май вэй ту вэ эапот Олл Райт! Си ю ин капл оф хаус А ю вэарин вам кловэс? Ист вери Колд хиа Вот?  Еа! Энд ист риали винди. Айм вэарин май коэт Энд скаф Риали? Айм вэарин э шот скёт энд блауз. Ист хот хиа Айм онли джокин. Ист э лавэли, хот дэй тудэй он глэсгоу Ю а эфул Ноу, айм нот Окэй, айм хенджин ап нау си ю лэйтэ