Можете написать сочинение на казахском на тему спорт пожалуйста минимум 10 предложений (спасибо заранее)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
меним атым и твоё имя. Мен бокска барамын. Меним досым футболха барады. мен боксты жаксы корем. менде футбол ойнаймын. мен бокс жане футбол жаксы корем. мен футбол жаксы ойнамын. бокста мен жаксы жарасамын.