Можете помочь срочно!!! Завтра мне нужно сдать работу!! Написать по английски что изображено на фотографие

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
This is an peoples. They are standing onto the scene. On this picture is 2 men and 1 woman. They are in beatuful clothes and 1 man is in the green cloth with the Monster. The girls has white, pink and blue cloth. This is a New Year picture and Spectacle there is going.