Можете зделать так : Например: cat dog Кэт дог Hobby is something we enjoy doing in our free time. It is something we do for pleasure,not for money. We know many hobbies: 1)Cain collecаting...

Можете зделать так : Например: cat dog Кэт дог Hobby is something we enjoy doing in our free time. It is something we do for pleasure,not for money. We know many hobbies: 1)Cain collecаting - one of the oldest hobbies 2) jig saw puzzles-nom one of the most popular hobbies. My hobby is... It is very exciting
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Хобби из самсинг вы инджой дуинг ин аур фри тайм. Ит из самсинг вы ду фор плэжэ, нот фор мани. Вы ноу мэни хоббис : койн (исправьте coin) калэктинг - уан оф зэ олдэст хоббис, джиг-со пазлс - нау (исправьте now) уан оф зэ мост попьюлэр хоббис. Май хобби из ... Ит из вэри иксайтинг.