Можно пожалуйста перевод ,3 Адамдар ежелден ат жекпей-ақ, өздігінен жүретін арба жасауды арман еді. Не ойлап таппады десендерші: рычактар, педальдар, тісті доңғалақтар. Тіпті арбаға желкен да орнатты 1770 жылы француз инженері...

Можно пожалуйста перевод ,3 Адамдар ежелден ат жекпей-ақ, өздігінен жүретін арба жасауды арман еді. Не ойлап таппады десендерші: рычактар, педальдар, тісті доңғалақтар. Тіпті арбаға желкен да орнатты 1770 жылы француз инженері Н Кюньо арбаға ат орнына бу машинасын жегуді ұйғарды. Ол солай етті де, өзіноң осы ерекше арбасын "автомомиль" яғни "өздігінен жүретін" деп атады. Бұлармен жүру ынғайсыз әрі қауіпті болды. Өйткені бу қазанының жаралып кетуі мүмкі еді.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Люди издревле жекпей ит, составление арман самоходных колясок. Придумать что нашло десендерші: рычактар, педальдар, зубчатые колеса. Даже в тележку установила парус Решили вместо 1770 году французский инженер Кюньо паровой жегуді ит В тележку. Он так решил, и по этой өзіноң колясок "автомомиль" при "самоходных" назвал.Наряду ынғайсыз и опасного движения. Потому что отток жаралып ... парового котл