Мудрагелик мав три білі і три чорні шашки. Він розмістив їх в ряд, так як показано на малюнку. Треба переставити їх так, щоб спочатку були чорні, а потім білі шашки. Яку найменшу кількість перестановок йому потрібно зробити, як...
Мудрагелик мав три білі і три чорні шашки. Він розмістив їх в ряд, так як показано на малюнку. Треба переставити їх так, щоб спочатку були чорні, а потім білі шашки. Яку найменшу кількість перестановок йому потрібно зробити, якщо за один раз він може переставити лише дві шашки,розташовані поруч?
Ο Ο Ο Ο Ο Ο
чорна біла чорна біла чорна біла
А: 2, Б. 3, В: 4, Г. 5, Д: 6.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
як на мене то відповідь б