Мудрагелик поклав три квадрати на аркуш паперу.довжина сторони першого 2см,другого 4см,і його верина розміщена в центрі першого квадрата.довжина сторони третього 6см,і його вершина розміщена в центрі другого квадрата.чому дорів...

Мудрагелик поклав три квадрати на аркуш паперу.довжина сторони першого 2см,другого 4см,і його верина розміщена в центрі першого квадрата.довжина сторони третього 6см,і його вершина розміщена в центрі другого квадрата.чому дорівнює площа утвореної фігури
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Відповідь: буква "Б",51см²