My dream job. I like __________________________. I am good at __________________. I can __________________________. I am going to ____________

My dream job. I like __________________________. I am good at __________________. I can __________________________. I am going to __________________. помогите очень надо.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I like sport. I am good at athletics. I can run fast and jump high. I am going to be a sportsman.