My favorite device is a phone. Because phone is a popular and desired thing. Each person use it. For a modern people phone is a means of communication with other people, permanent access in internet, entertainment and all else ...

My favorite device is a phone. Because phone is a popular and desired thing. Each person use it. For a modern people phone is a means of communication with other people, permanent access in internet, entertainment and all else сделайте пожалуйста перевод)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мой любимый устройство представляет собой телефон. Потому что телефон является популярным и желанным вещь. Каждый человек использовать его. Для современных людей телефон является средством общения с другими людьми, постоянный доступ в Интернет, развлечения и все остальное