MY FREND.ГЛАВА 1.MY FRIEND AND HIS/HER FAMILY.THIS IS MY FRIEND. -------NAME IS----------. -------HAS GOT A---------FAMILY. -------HAS GOT

MY FREND.ГЛАВА 1.MY FRIEND AND HIS/HER FAMILY.THIS IS MY FRIEND. -------NAME IS----------. -------HAS GOT A---------FAMILY. -------HAS GOTA---------. ---------AND-------. ---------HAS GOT-------. ------------------------------. BUT-------HASN`T GOT---------- ----------------------------------.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Her name is Ann. She has got a big family. Ann has got a small nose. Blue eyes and short hair. She has got small dog Toto. But she hasn't got a cat