My mum is like a beeBecause she's as busy as she can beMy dad is like an oxBecause he's strong and he can boxMy sis is like a mouseBecause she's quiet in the houseMy granny is like a snailBecause she's show and can't send an em...

My mum is like a bee Because she's as busy as she can be My dad is like an ox Because he's strong and he can box My sis is like a mouse Because she's quiet in the house My granny is like a snail Because she's show and can't send an email But l am like a mule Because l'm stubborn but really cool! РЕБЯТА НУЖНО ПРОИЗНОШЕНИЕ ПО РУССКИ.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Май мам из лайк э би Бикооз щиз эз бизи эз щи кэн би Май дэд из лайк эн окс Бикооз хиз строн энд хи кэн бокс Май систэ из лайк э маус Бикооз щиз квайэт ин зы хауз Май грэни из лайк э снэйл Бикооз щиз шоу энд кант сэнд эн имэйл Бат айэм лайк э мьюл Бикооз айэм стаббон бат риали кул Единственное, в третьей строчке снизу проверьте, действительно ли было слово show. Оно не совсем туда вписывается. Может Вы неправильно его набрали.