My name is..... l am..... l live in... l like.... l always/often/sometimes/usually..... l...every day. My father/my mother is..... We often/sometimes... We.... every day.чтобы вы могли рассказать своим друзьям о себе и своей се...

My name is..... l am..... l live in... l like.... l always/often/sometimes/usually..... l...every day. My father/my mother is..... We often/sometimes... We.... every day.чтобы вы могли рассказать своим друзьям о себе и своей семье вставьте пропущеные слова по английски и перевод на русский спс пож
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Это о себе надо писать
Гость
my name is (твоё имя),i am fourtin yars old,l live in Mostovskoy,l like my cat,l always,often,sometimes,usually-незнаю,l go to school every day.my father work in the например hospital.my mother work in the hotel.we often,sometims-незнаю.we go to park every day.