My name is Polina .l am 10 years old. My den born on 30 March. This is my lucky day. On this day, we have Faith druzvami. Edim sweets and consider my gifts. как правильно читается на английском языке

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Май нэйм из Полина. Ай эм тэн йерс олд. Май бёрздэй из он зе фёрти оф Марч. Зыс из май лаки дэй. Он зыс дэй уы хэв э парти уыз май фрэндс. Уи ар иатинг свитс энд сонсидеринг гифстс. Это с исправлением ошибок. Ты такого ответа хотел?