My name's jouce. That's j-o-y-c-e. Hi, joyce.What's you phone number? My phone number is 567 789 091 . помогите читать с русским произношение пожалуйста

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
  My  name's Joyce. maɪ  neɪmz  ʤɔɪs.  That's   j-    o-   y-    c- e.  ðæts ʤeɪ-əʊ-waɪ-siː-iː.   Hi,  Joyce. haɪ, ʤɔɪs.  What's your phone  number?   wɒts   jɔː    fəʊn  ˈnʌmbə?  My   phone number   is five- six-   seven- seven-eight-nine-   zero-   nine- one maɪ fəʊn   ˈnʌmbər ɪz faɪv-sɪks-ˈsɛvn-ˈsɛvn-   eɪt-  naɪn-ˈzɪərəʊ-naɪn-wʌn