На 15 картках записано натуральні числа від 1 до 15. Яка ймовірність того ,що число, з?

На 15 картках записано натуральні числа від 1 до 15. Яка ймовірність того ,що число, з??писане на навмання вибрані картці, не ділиться націло ні на 2,ні на 3?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Выпишем все возможные числа от 1 до 15 Числа 1, 5, 7,11,13 не делятся ни на 2, и 3. Их 5 чисел. всего чисел15 5/15=1/3 итак вероятность того, что выбранное число не будет делиться на 2 и 3 =1/3